//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
я зайшов нещодавно в твітер і в порівнянні з бскі це просто пізда, рейджбейт машина, все хуйово + нацисти усюду я хз як там наші люди сидять з таким потоком про-руснявої, антиукраїнської, антиєвропейської пропаганди