//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
To je ten samej barák nebo je to teď populární mít štěnice? 🤔 bsky.app/profile/edua...
11d
Lukáš Vaner
Včera jsme se od SVJ milostivě dozvěděli SKRZE NÁSTĚNKU, že v "došlo ke zjištění štěnic v jedné z bytových jednotek a tato bude deratizována". A že pokud budeme mít taky štěnice, máme to "neprodleně oznámit SVJ a zajistit deratizaci taky". No mám k tomuhle postupu pár výhrad: