To je ten samej barák nebo je to teď populární mít štěnice? 🤔
bsky.app/profile/edua...
Lukáš Vaner
Včera jsme se od SVJ milostivě dozvěděli SKRZE NÁSTĚNKU, že v "došlo ke zjištění štěnic v jedné z bytových jednotek a tato bude deratizována". A že pokud budeme mít taky štěnice, máme to "neprodleně oznámit SVJ a zajistit deratizaci taky".
No mám k tomuhle postupu pár výhrad: